Skip Navigation Links
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران (تعداد بازدید : 884)

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین رخدادها در این حوزه همه ساله محل مناسبی برای فعالان این صنعت بوده تا بتوانند دستاوردها و محصولات خود را به نمایش درآورده و به مشتریان عرضه نمایند. این رویداد توانسته است شرکت های معتبر داخلی و خارجی را گردهم آورد تا زمینه تبادل تکنولوژی و همچنین ایجاد رقابت سالم فراهم آید.
شرکت فراسنج ابزار همچون سنوات گذشته در این رویداد حاضر خواهد بود و سعی کرده است دستاوردها، محصولات و خدمات جدید خود که حاصل تلاش مجموعه کارکنان شرکت در سال گذشته بوده است را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده و به مشتریان محترم عرضه نماید.
ما همچنین بر این باور هستیم که این رویداد می تواند محل مناسبی برای انجام ملاقاتهای رو در رو با مدیران ارشد سازمانهای استفاده کننده از محصولات شرکت باشد، تا بتوانیم بدون واسطه از نقطه نظرات ارزشمند آنها مطلع شویم.
این نمایشگاه از تاریخ 4 الی 7 مهرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
لذا بدینوسیله از تمامی علاقه مندان و فعالان در این حوزه دعوت می نماید تا از غرفه شرکت فراسنج ابزار واقع در سالن 40 شماره 608 بازدید به عمل آورند.


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
منبع : فراسنج ابزار
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فراسنج ابزار می باشد