Skip Navigation Links
در دنیای امروز بدون اندازه گیری و سنجش، هیچ مدیری توانائی کنترل سازمان و زیرمجموعه خود را نخواهد داشت. برای مدیریت بهتر یک مجموعه هرچه از ابزار سنجش بیشتر و دقیق تری استفاده گردد به همان میزان مدیریت بهتری می تواند اعمال شود. اندازه گیری دبی سیال از نوع مایع و یا گاز یک فرآیند حیاتی در بسیاری از فرآیندها می باشد.
این مسئله در صنایعی مانند آب و فاضلاب، صنایع غذائی، پتروشیمی، شیمی و ... از اهمیت خاص تری برخوردار می گردد، زیرا که بدون داشتن آمار دقیق برنامه ریزی در جهت اینکه سیال در چه زمانی و با چه میزانی کجا باید باشد میسر نخواهد بود.
شرکت فراسنج ابزار در جهت رفع نیازهای صنایع مختلف رنج وسیعی از تجهیزات ابزار دقیق را به بازار ارائه می نماید. در واقع این شرکت طراح و تولیدکننده برخی از این محصولات از قبیل فلومتر التراسونیک، فلومتر الکترومغناطیسی و سیستم های ذخیره سازی و انتقال اطلاعات می باشد. به علت وسعت زیاد این صنعت و درخواستهای متعدد مشتریان، شرکت فراسنج ابزار با همکاری تولیدکنندگان معتبر بین المللی اقدام به تامین تجهیزات درخواستی از بازارهای خارجی و ارائه محصول به همراه پشتیبانی و خدمات کامل فنی می نماید.

جهت کسب اطلاعات در زمینه محصولات ارائه شده توسط شرکت به لینکهای زیر مراجعه و یا با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید. 
 
 
 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فراسنج ابزار می باشد