Skip Navigation Links
تجهیزات اندازه گیری دبی سیالات

شرکت فراسنج ابزار، به عنوان اولین تولید کننده فلومتر التراسونیک در ایران و خاورمیانه از سال 1375 در این صنعت مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت همچنان به عنوان شرکت پیش رو در زمینه ساخت و طراحی انواع فلومتر جهت سنجش دبی سیالات در ایران مطرح می باشد.
در حال حاضر فلومترهای التراسونیک مدل UF5000 با بهینه سازی قطعات و المانهای الکترونیکی و همچنین ایجاد اصلاحات در نرم افزار مورد استفاده با عملکرد بهتر نسبت به گذشته به بازار ارائه می گردد. مدل UF6000 نیز فلومتر التراسونیک پرتابل می باشد. جهت اطلاع از مشخصات فنی و اطلاعات دقیق تر در مورد این محصولات لطفاً بر روی لینک مربوطه در پایین صفحه کلیک کنید.
فلومترهای الکترومغناطیسی نیز از حدود 6 سال پیش در کارخانه شرکت فراسنج ابزار به تولید رسیده اند. این محصول با نام تجاری MF300 با بهره گیری از تجارب گروه تحقیق و توسعه شرکت طراحی، تولید و به بازار ارائه شده است.
به دلیل تنوع محصولات در این صنعت و نیازهای متفاوت مشتریان، واحد بازرگانی شرکت فراسنج ابزار با همکاری برندهای معتبر جهانی اقدام به تامین فلومترهای درخواستی که جزء تولیدات شرکت نمی باشند، خواهد کرد. همچنین پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده را نیز به صورت کامل بر عهده خواهد گرفت.


 
 
 
 
 
 
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فراسنج ابزار می باشد