صنایع غذایی

صنایع غذایی بیش از هر صنعت دیگری دارای تغییر بوده و بعضا محصولات تولیدی طول عمر بسیار کوتاهی دارند. در کنار این موضوع، آئین‌نامه‌ها و مقررات بیشماری وجود دارد که باید در تولیدکنندگان مواد غذایی برای هر محصول دریافت کنند. 

فراسنج ابزار برای حل این مشکلات، تجهیزات پیشرفته اندازه‌گیری خود را در حوزه سیالات به صنایع غذایی پیشنهاد می‌کند. دستگاه‌های اندازه‌گیری فراسنج گستره زیادی از کاربردهای مورد نیاز صنایع غذایی از جمله مخازن، دستگاه‌های میکس و شرایط سخت مانند سیالات داغ را پوشش می‌دهد.

فراسنج ابزار به عنوان اولین تولیدکننده فلومتر آلتراسونیک، سابقه درخشانی در زمینه ارائه انواع راهکارهای اندازه‌گیری سیالات، تله‌متری و اسکادا، در صنایع مختلف در کشور داشته است.

فراسنج ابزار با استفاده از سیستم‌های اندازه‌گیری پیشرفته به همراه نرم‌افزار کاربردی و پشتیبانی مناسب، مدیریت کامل فرایند اندازه‌گیری، شامل طراحی، ساخت، اجرا، راه‌اندازه‌گیری، مشاوره، تعمیرات و سایر خدمات مربوطه را انجام می‌دهد.

فراسنج ابزار با داشتن تیمی متشکل از متخصصان حوزه ابزاردقیق و پشتیبانی دائمی، عملکرد مناسب تجهیزات را برای مشتیان خود تضمین می‌کند.